Wonga – Opinie o pierwszej pożyczce za 10 zł do 60 dni

Wonga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych działających na naszym rynku i specjalizująca się w szybkich pożyczkach przez Internet.

W kwestii pierwszej pożyczki, różni się dość znacząco od konkurencyjnych firm typu Vivus, Filarum i innych oferujących pierwszą pożyczkę gratis. Wonga wprawdzie nie oferuje pierwszej pożyczki całkowicie za darmo, ale za 10 zł. W porównaniu do kosztów pożyczek poza promocją w tej, czy w innych firmach tego typu można powiedzieć, że te 10zł to też jest „za darmo”.

Filarum.pl – opinie i porównania konkurencyjnych firm

Należąca do spółki Rapid Finance Polska Sp. z o.o. platforma pożyczek online Filarum.pl to coraz bardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku szybkich pożyczek internetowych. Poniekąd wynika to z intensywnej kampanii reklamowej w różnych mediach – Internecie, radiu, a nawet telewizji. Możliwe, że w nieodległej przyszłości wyrośnie z tej firmy poważny konkurent dla takich marek jak Wonga, czy Vivus. Na razie jeszcze do tego daleko, ale po tych dwóch największych firmach Filarum to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna marka na tym rynku.